Strona Główna Dlaczego Nasza Kombucha jest wyjątkowa?

Dlaczego Nasza Kombucha jest wyjątkowa?

Ah, moglibyśmy wiele napisać na temat Naszej Kombuchy, wychwalając ją w nieskończoność. Jednak najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie skosztowanie jej osobiście.

Baaardzo to rekomendujemy!

Tylko wtedy będziesz mógł potwierdzić nasze słowa. Mamy głęboką nadzieję, że tak właśnie się stanie:)

Poniżej, mimo wszystko postaramy się przybliżyć jak postrzegamy Naszą Kombuchę i przekonać Cię do skosztowania:)

7 głównych argumentów do skosztowania Naszej Kombuchy:

 1. Nasza Kombucha powstała z pasji – właśnie tak! Nasza Kombucha to nie tylko wynik chłodnej kalkulacji biznesowej, ale przede wszystkim pragnienie podzielenia się „ze światem” tym co urzekło nie tylko nasze kubki smakowe ale przede wszystkim nasze serca. To wynik wielu godzin spędzonych w kuchni, które dały nam przeświadczenie, że to co robimy jest naprawdę wyjątkowe i zapragnęliśmy, aby podzielić się tym z Wami!
 2. Nasz Kombucha, mimo wielu optymalizacji produkcyjnych, jest napojem tworzonym domowymi sposobami, wedle „starych” i sprawdzonych receptur. Nawiązujemy tym samym do daleko-wschodnich, długowiecznych tradycji – i to nie jest żaden slogan a wyłącznie rzeczywistość! Tylko w takim przypadku możemy zachować niepowtarzalny smak kombuchy nie idąc na żadne kompromisy. Kombucha, która dostarczamy naszym Klientom, jest również spożywana przez nas i przez naszych bliskich! Aby dowiedzieć się więcej o procesie produkcji wejdź na stronę Jak powstaje Nasza Kombucha.
 3. Nasza Komucha to napój w 100% naturalny! Do produkcji nie używamy żadnych barwników, konserwantów ani innych ulepszaczy smaku. Głównymi i jedynymi składnikami są: woda, herbata, zaczyn i grzybek SCOBY, oraz soki, susze kwiatowe, zioła.
 4. Pijąc Naszą Kombuchę regularnie, dostajesz dużą dawkę kwasów organicznych oraz bogactwo antyoksydantów, które:
  • wzmacniają odporność Twojego organizmu, i wspomagają działanie układu trawiennego,
  • oczyszczają organizm z niepożądanych związków sztucznych (właściwości detoksacyjne),
  • wpływa na równowagę kwasowo zasadową Twojego ciała.
 5. Uwaga! Nasza Kombucha jest naturalnie gazowana! Bąbelki w Naszej Kombuchy to wyłącznie wynik zdrowej i powolnej fermentacji w odpowiednich warunkach temperaturowych. Zobacz jak produkujemy!
 6. Nasza Kombucha nie jest pasteryzowana! Nigdy nie skrzywdzimy w ten sposób naszego napoju. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, gdy w kombuchy zabraknie żywych kultur bakterii i drożdży, dbające o proces fermentacji i naturalne gazowanie się napoju. Na dowód tego, w każdej nowo otwartej butelce znajdzie grzybka SCOBY. Przeczytaj więcej czym jest SCOBY.
 7. Nasza Kombucha produkowana jest w Beskidach! Głównym i zarazem najważniejszym składnikiem kombuchy jest woda. To do pewnego stopnia gwarancji jakości i smaku Kombuchy! Zobacz gdzie produkujemy!

Poniżej kilka wybranych opinii naszych przyjaciół, Klientów:

Jeśli nigdy nie piłeś kombuchy i wciąż się wahasz przed zakupem, możesz skorzystać ciekawej opcji naszego sklepu i zakupić wyłącznie 6 butelek. To niezbędne minimum do realizacji zamówienia ale zarazem ilość, która pozwoli na wyrobienie sobie własnego zdania odnośnie tego niesamowitego napoju.

Jeśli natomiast piłeś kombuchę i gustujesz w tego typu napojach ale do tej pory nie znalazłeś takiego, który urzekł by Twoje kubki smakowe w 100%, zachęcamy do zakupu pełnego kartonika zawierającego 12 butelek lub nawet 2 kartoników (24 butelki) w korzystniejszej cenie.

Gwarantujemy Ci, że nie pożałujesz!

Czy to wciąż za mało, aby Cię przekonać do skosztowania Naszej Kombuchy?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to wejdź na mapę miejsc, w których możesz zakupić pojedynczą butelkę Naszej Kombuchy. Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim oraz właścicieli sklepów, kawiarni, restauracji, którzy współpracują z nami przy propagowaniu i dystrybucji naszego cudownego eliksiru:)